Smite Чемпіонат Світу День 2 і двокрапка; Напівфінали

Дата Створення: 18 Червень 2021
Дата Оновлення: 15 Травень 2024
Smite Чемпіонат Світу День 2 і двокрапка; Напівфінали - Гри

Зміст

Після першого та другого раунду елімінації, чотири команди зіткнулися сьогодні вранці на чемпіонаті світу Smite в Атланті, Джорджія. Обидві команди з північноамериканських та європейських регіонів залишилися, і обидва повинні були зіткнутися зі своїми регіональними партнерами в півфіналі.

Перший матч дня відбувся між Titan та SK Gaming, обидва з європейського регіону.

Титан мав неймовірну історію, яка йшла від аматорського рейтингу до турніру Wildcard, відбиваючи SK, щоб зайняти перше місце в своєму регіоні. З іншого боку, SK Gaming має більш тривалу професійну кар'єру, і з цим створила спеціальну фан-базу. Ми бачили багато шанувальників SK на SWC, незважаючи на те, що це відбувається в Північній Америці.

Гра перша

Обидві команди виявилися добре підібраними на початку першої гри, без убитих на десять хвилин. Титану вдалося вдарити першою кров'ю, вибухнувши в командний бій, який закінчився в 4-2 свинцю для Titan. Гра продовжувала залишатися рівною, з титаном тиск на СК, залишаючись 2-3 вбивства вперед до 30 хвилин, коли Титан переміг золотої люті і вогняного гіганта. З доданим баффом, досвідом і золотом, Титан пішов за ворогами Фенікс і вдалося вивезти всю команду СК в цей процес, з рахунком 21-14. Титан ще раз переміг Вогняного Гіганта і пішов на ворога Титану, забезпечивши першу перемогу.

Гра два

Друга гра між Титаном і СК почалася повільно, але "Титан" забезпечив перше вбивство трохи менше 6 хвилин дюйма. Титан вбиває ще 3 удари за 12-хвилинну позначку, SK бореться за повернення. На 17-й хвилині, SK вдається зняти трьох членів Titan, але вони не можуть забезпечити Золоту лють.

Розбудуючи свій імпульс, Титан вбиває чотирьох гравців СК, просуваючись на 20-й хвилині з рахунком 14-7 Titan. Через 30 хвилин налічуються 3 члени СК, а Титан робить остаточний поштовх до ворога Фенікса. Titan перемагає ворога Titan та забезпечує місце у фіналі з шансом у 1.3 мільону.

Другий матч відбувається між командами сестер Північної Америки, когнітивним прем'єром і когнітивним червоним.

Когнітивний прем'єр - це команда ветеранів на професійному контурі, і, безумовно, улюблена натовп у SWC. Когнітивні червоні - наймолодша команда, але вдалося зайняти перше місце в Північній Америці. Цей матч був, безумовно, нічия гра.

Гра перша

Перша гра між Cog Prime і Cog Red починається з першого, першого вбивства проти Red на початку, на 1 хвилині. Перша велика командна боротьба закінчується з рахунком 4-4 на 6-й хвилині. Cog Red вдається захопити першу золоту лють, але це ризиковано грати, і вони втрачають трьох гравців. Червоний призводить до золота, але відстає в досвіді, з результатом вбивства на 10-7 для Prime. На 10-й хвилині гравець Prime призводить до 14-14 на 27-й хвилині. Це близький матч, але Червоний бере контроль над картою, знищивши всю команду Прем'єр-міністра. Вони просуваються вперед і перемагають Титану Прем'єр, щоб виграти перший матч.

Гра два

Друга гра починається з першої крові до Когнітивного Червоного, але Прем'єр дійсно бере контроль над картою на початку і домінує. На 24-хвилинному відмітку Прем'єр випереджає вбивства на 23-12 рази і має майже повне покриття карти. Прем'єр переходить на Фенікс Червоного і штовхає до свого Титану, але Червоний повертає таблиці і встигає вичавити їх перед тим, як їх Титан падає. Когнітивна Червона відштовхує назад, вивізши 4 гравців на Преймері на 27-й хвилині. Червоний виносить Вогняний Гігант, а Прем'єр захоплює ще одну поразку Золотої люті. Прем'єр знову вирушає після ослабленого противника Титана на 40-хвилинну позначку і знімає його, щоб виграти гру, прив'язавши матч 1: 1. Ця гра є найдовшою на Чемпіонаті.

Гра 3

Остання гра між когнітивним червоним і когнітивним прем'єр-міністром починається з червоного, захоплюючи першу кров після першої хвилини. Обидві команди залишаються непоганими навіть протягом перших десяти хвилин, але Прем'єр домінує в першій командній боротьбі і бере першу Золоту лють, щоб дати їм лідерство в золоті і досвіді. Після першого посилення Prime дійсно взяв під свій контроль і вони швидко виграли перемогу, перемігши Titan Titan на 27 хвилині. Когнітивний прем'єр переможе проти своєї сестри, і буде брати Титану на завтрашньому фіналі.

Другий день Чемпіонату світу з удару закінчився, але хвилювання ще далеко не закінчилося.

Ми будемо охоплювати фінали і втішні матчі, а також завтрашній конкурс косплеїв, так що залишайтеся з нами на GameSkinny для всіх оновлень чемпіонату світу Smite 2015 року. Якщо ви не є у SWC, ось як дивитися фінал жити завтра!